مزايا و معايب خريد لايك و فالوور ايراني

اگر شما نيز جزو افرادي هستيد كه به تازگي فعاليت خود را در اينستاگرام شروع كرده اند، احتمالاً درباره خريد لايك و فالوور ايراني، خريد كامنت اينستاگرام، خريد ويو و... شنيده ايد. خريد اينگونه خدمات مانند خريد فالوور ايراني براي ديده شدن پيج شما در اينستاگرام مزايا و معايبي به همراه دارد. به طور قطع با بالا رفتن عدد فالوورهاي شما، اعتماد بازديدكنندگان پيج بيشتر خواهد شد و افزايش تعداد لايك هاي هر مطلب نيز باعث محبوب به شمار رفتن آن پست و در نتيجه افزايش مشتريان و مخاطبان كسب و كار شما مي شود. اما خريد لايك و فالوور براي اينستاگرام معايبي نيز به همراه دارد. با ما همراه شويد.

خريد لايك و فالوور ايراني

چرا براي توسعه كسب و كار خود به اينستاگرام نياز داريد

اگر براي توسعه و ديده شدن كسب و كار خود از اينستاگرام استفاده نمي كنيد، بهتر است بدانيد فرصت بسيار بزرگي را از دست داده ايد؛ پس هرچه زودتر فعاليت مناسب در اينستاگرام را در برنامه هاي كاري خود قرار دهيد و قدمي بزرگ تر به سوي اهدافِ كاري خود برداريد. اما به راستي چرا اينستاگرام از مهم ترين ابزارهاي بازاريابي است؟

1.ارتباط مستقيم با كاربران

اينستاگرام بستري بسيار مناسب براي ارتباط مستقيم با كاربران است. در اينستاگرام مي توانيد با مشاهده نظرات و پيشنهادات كاربران، كسب و كار خود را بهبود دهيد و محبوبيت خود را بيش از پيش افزايش دهيد. همچنين تعامل داشتن با مخاطبان، مي تواند نشان دهنده پويايي و زنده بودن كسب و كار شما شود و اين امر به خوديِ خود، هوادارانِ شما را افزايش خواهد داد.

2. لزوم محتواي بصري

اينستاگرام محيطي براي به اشتراك گذاري انواع تصوير و ويديو است. بهتر است بدانيد انتشار تصاويري از محيط كاري، جو و فضاي ميان كارمندان و پروسه كاري مي تواند تاثيري عظيم در ايجاد حس نزديكي و جذب مخاطبان داشته باشد. همچنين با انتشار تصاوير مرتبط در مناسبت هاي مختلف، هر روزه توجه و فعاليت خود را به كاربران ديگر يادآوري كنيد.

3. زير نظر گرفتن فعاليت هاي رقبا

با حضور در شبكه هاي اجتماعي مانند اينستاگرام، مي توانيد هر روزه شاهد فعاليت رقباي خود نيز باشيد. همواره بررسي كنيد كه رقيب هايتان از چه راه هايي براي تبليغات استفاده مي كنند و چگونه با مشتريان و مخاطبان خود ارتباط برقرار مي كنند.
همچنين تعداد فالوورها و لايك هاي صفحه هاي رقيب، محبوبيت كسب و كار آن ها را به شما نشان مي دهد. البته مي توانيد با خريد لايك ايراني و فالوور ايراني، خيال خود را از برتري ميان ديگر رقبا راحت كنيد.
خريد لايك و فالوور ايراني
 

انواع لايك و فالوور اينستاگرام

همانطور كه گفتيم، از روش هاي برتري ميان ديگر رقبا در اينستاگرام، خريد لايك و فالوور ايراني است. اگر قصد ارتقا برند خود را با استفاده از اينستاگرام داريد، بهتر است به سرعت ترافيك پيج خود را بالا ببريد. خريد فالوور ارزان از جمله راه هاي موجود است. انواع لايك و فالوور اينستاگرام به شرح زير است:
  • لايك و فالوور ايراني
  • لايك و فالوور خارجي
  • لايك و فالوور واقعي
  •  لايك و فالوور فيك
در ادامه به توضيح تفاوت هاي هريك از اين موارد خواهيم پرداخت.

تفاوت لايك و فالوور ايراني و خارجي

همانطور كه گفتيم، با افزايش تعداد فالوورها و لايك هاي مطالب، محبوبيت شما در ميان كاربران افزايش مي يابد. اگر قصد خريد فالوور ارزان براي پيج خود را داريد، بهتر است درباره انواع مختلف لايك و فالوور بدانيد. به طور كلي مي توان لايك و فالوورها را به دو دسته ايراني و خارجي تقسيم كرد. لايك و فالوور ايراني و خارجي هر دو يك نوع اكانت هستند؛ اما نام و تصوير آنها متفاوت است. اگر كسب و كار شما ايراني است و قصد ارائه خدمات به كاربران ايراني را داريد، خريد لايك و فالوور ايراني بهترين گزينه است. با خريد لايك و فالوور خارجي، تصاوير و مطالب شما براي افراد خارج از كشور نمايش داده مي شوند. به همين علت، لايك ها و فالوورهاي خارجي هيچ سودي براي شما نخواهند داشت.

تفاوت لايك و فالوور واقعي و فيك

تفاوت عمده ميان فالوورهاي فيك و واقعي، فعاليت آن هاست. فالوورهاي فيك هيچگونه فعاليتي در اينستاگرام ندارند. اما فالوورهاي واقعي، داراي نام و تصاوير واقعي هستند و مانند هر يك از ما، در اينستاگرام فعاليت مي كنند. با دانستن اين موضوع، حتما متوجه شده ايد كه خريد لايك و فالوور ايراني واقعي بهترين گزينه براي توسعه و ديده شدن صفحه شما در اينستاگرام است. ، ما براي فروش لايك و فالوورهاي ايراني باكيفيت همواره در كنار شما خواهد بود

مزايا و معايب خريد لايك و فالوور ايراني

خريد فالوور و لايك براي پيج اينستاگرامي، مي تواند راه حلي عالي براي ارتقا برند شما در فضاي مجازي باشد. اما بهتر است پيش از اقدام به خريد، مزايا و معايب اين كار را نيز بدانيد.

مزاياي خريد لايك و فالوور

خريد لايك و فالوور اينستاگرام، مي تواند به ديده شدن كسب و كار شما كمك بسياري كند. اما بهتر است در خريد آن ها زياده روي نكنيد؛ چرا كه اگر تفاوت ميان لايك و فالوورهايتان فاحش باشد كاربران متوجه غير واقعي بودن آن ها مي شوند. به همين خاطر بهتر است متناسب با تعداد فالوورهايتان لايك بخريد و بالعكس. از جمله مزاياي خريد فالوور اينستاگرامي مي توان به موارد زير اشاره داشت:

فالوور بالا برگ تاييد شماست

با توجه به اينكه فعاليت بسياري از كاربران در شبكه هاي اجتماعي گزينشي و مقايسه اي است، داشتن تعداد بالاي فالوور و لايك، مي تواند اعتبار پيج شما را به كاربران نشان دهد. امروزه كاربران، بيشتر مايل به استفاده از خدماتي هستند كه از پيش تاييد شده اند. فالوورهاي بالا نيز دقيقا همين مطلب را به ذهن مخاطب القا خواهند كرد.
بهتر از رقباي خود باشيد
همانطور كه گفتيم، نگاه كاربران در شبكه هاي اجتماعي گزينشي و مقايسه اي است. به همين علت، برتري نسب به ديگر رقبا نقشي كليدي در جذب مخاطبان خواهد داشت. از جمله راه هاي برتري نسبت به رقبا در اينستاگرام، داشتن تعداد بيشتر فالوور و لايك است. البته بهتر است به تناسب ميان تعداد فالوور و لايك توجه داشته باشيد.

معايب خريد لايك و فالوور

با دانستن معايب خريد فالوور اينستاگرام، مي توانيد اهميت و فوايد اين كار را براي كسب و كار خود بهتر ارزيابي كنيد. از جمله معايب خريد فالوور اينستاگرام، مي توان موارد زير را نام برد:
  • حذف فالوورهاي فيك توسط اينستاگرام:
بهتر است بدانيد، گرچه فالوورهاي فيك مي توانند به ظاهرِ بهتر صفحه شما كمك كنند، اما پس از مدتي توسط اينستاگرام حذف خواهند شد. واضح است كه كاهش ناگهاني فالوورهاي پيج شما، هرگز جنبه خوبي نخواهد داشت و مي تواند براي كسب و كار شما گران تمام شود.
  • بي اعتمادي كاربران نسبت به صفحه شما:
اگر اقدام به خريد لايك و فالوور ايراني كرده ايد، بهتر است به فكر خريد كامنت و ويو نيز باشيد. بالا بودن تعداد فالوورها، در حالي كه تعداد لايك ها و كامنت هاي مطالب پايين هستند، مي تواند موجب بي اعتمادي كاربران نسبت به صفحه شما شود. پس بهتر است به تناسب ميان تعداد فالوورها، لايك ها و كامنت هاي صفحه خود توجه داشته باشيد.
به طور خلاصه
همانطور كه در مقاله بالا خوانديد، با استفاده از شبكه هاي اجتماعي نظير اينستاگرام، مي توانيد ارتباط خود را با مخاطبان و كاربران افزايش دهيد و بيش از پيش ديده شويد. خريد لايك و فالوور ايراني مي تواند تاثيري چشمگير در جذب مخاطبان و مشتريان بيشتر به سمت كسب و كار شما داشته باشد. اما بهتر است در اين راه به كيفيت لايك ها و فالوورها توجه داشته باشيد؛ خريد لايك و فالوورهاي بي كيفيت، مي تواند باعث سقوط صفحه و در نتيجه بي اعتمادي كاربران شود. با استفاده از خدمات ما مي توانيد از كيفيت بالاي لايك ها و فالوورهاي خود اطمينان داشته باشيد.

منبع : سايت نمناك


ادامه مطلب
نوشته شده توسط علي | ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۰۳:۰۸:۲۳ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |