دوره آموزشي رندرگيري سه بعدي با نرم افزار تري دي مكس

سلام. به دوره آموزشي رندرگيري سه بعدي با نرم افزار تري دي مكس خوش آمديد.

در فصل گذشته در مورد ساخت متريال و نقشه برداري ، ما به طور خلاصه به ART Renderer يا Autodesk Raytracer پرداختيم. حال بياييد كمي عمق بيشتري به آن بپردازيم ، در مورد جوانب مثبت و منفي اين رندر بر پايه فيزيكي صحبت كنيم و همچنين تنظيمات رندر را تنظيم كنيد تا كيفيت بالاتري با دانه كمتر داشته باشيد. در اين نسخه از مدل پله ها يك ماده ديگر را به كف اضافه كرده ام ، و ART Renderer قبلاً اختصاص داده شده است. بياييد وارد گفتگوي تنظيمات خود شويم. ارائه دهنده فعلي ART Renderer است. بياييد با اين تنظيمات پيش فرض يك رده بندي اوليه را انجام دهيم. اگر وارد زبانه ART Renderer شويم ، Render Quality روي پيش فرض پيش نويس يا 20 دسي بل نويز تنظيم مي شود. ما آن را با يك كيفيت كيفيت پيش نويس ارائه خواهيم داد. اولين تست ارائه شده ما به اتمام رسيده است. حال بياييد كيفيت را افزايش دهيم. من اين كشويي را به مقدار متوسط ​​28 دسي بل مي آورم. اين مقياس لگاريتمي است ، بنابراين هرچه اين نوار لغزنده را به سمت راست افزايش دهيد ، زمانهاي بسيار طولاني و بسيار طولاني تري خواهيد داشت. حالا بياييد با 28 دسي بل يا كيفيت متوسط ​​، رندر را انجام دهيم ، و در حالي كه رندر است ، مي توانيم كمي در مورد مفاهيم پشت ART صحبت كنيم. از آنجا كه اين يك راننده مبتني بر فيزيكي است ، شما فقط مي توانيد به افكت هايي كه در دنياي واقعي امكان پذير است دست پيدا كنيد. به عبارت ديگر ، هيچ تقلبي تقلبي ، مانند شما با CGI عادت نكرده ايد. با اكثر ارائه دهنده ها ، مي توانيد كارهاي جالبي مانند خاموش كردن سايه ها انجام دهيد ، يا اشياء را ازنورپردازي هاي خاص و غيره مستثني كنيد.

با شروع فصل خود در مورد مواد و نقشه برداري ، اجازه دهيد نگاهي به TextMap جديد بين المللي بيندازيم ، كه در رابطه با متن اوليه اوليه TextPlus كار مي كند و به شما امكان مي دهد نوع بردار مستقل با وضوح را در يك شبكه سايه دهنده مواد قرار دهيد. به اين معني كه مي توانيد در آن بي نهايت روي آن بافت زوم كنيد و هرگز شاهد لبه هاي بي حس كننده يا مبهم نخواهيد بود. من قبلاً يك شيء را پيدا كردم كه مي خواهم نقشه بكشم و قبلاً در اين صحنه يك TextPlus ابتدايي دريافت كرده ام. اگر با TextPlus آشنايي نداريد ، به فصل مدل سازي و انيميشن برگرديد ، جايي كه ما آن ويژگي جديد را پوشش مي دهيم. من مي خواهم يك كار را با اين شيء TextPlus انجام دهم ، يعني خاموش كردن هندسه. تمام آنچه ما نياز داريم طرح هاي نوع هستند. من آن را انتخاب مي كنم و به صفحه تغيير مي دهم ، به پايين پيمايش مي كنم و در هندسه مي توان هندسه توليد را غيرفعال كرد. و در حال حاضر تمام آنچه ما داريم طرح هاي نوع هستند. من يك ماده را قبلاً به اين شي اختصاص داده ام. با كليك بر روي دكمه در نوار ابزار اصلي يا با استفاده از كليد M به ويرايشگر مواد برويد. مطالب موجود است. براي بارگذاري آن در پارامترها در اينجا مي توانيم دوبار كليك كنيم و اجازه دهيد يك نقشه متني جديد ايجاد كنيم. اين آموزش تصويري تري دي مكس ، را ميتوانيد همين جالا سفارش دهيد.

 

 


ادامه مطلب
نوشته شده توسط علي | ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۱:۵۸:۰۴ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

۶ روش سريع براي افزايش تعداد فالوورهاي صفحه اينستاگرام

 تبليغات و نقش آن در افزايش فالوور اينستاگرام

از جمله روش‌هاي مناسب براي افزايش فالوور اينستاگرام را مي‌توان تبليغات در نظر گرفت. شما به وسيله اين روش خواهيد توانست در مدت زمان كوتاهي برنامه افزايش فالوور اينستاگرام خود را به ميزان زيادي پيش ببريد. در ادامه به توضيح در رابطه با انواع روش‌هاي تبليغ در اينستاگرام خواهيم پرداخت.

تبليغ اسپانسري اينستاگرام

اين نوع تبليغات را مي‌توان يكي از انواع تبليغات مناسب براي افزايش فالوور اينستاگرام دانست كه ميزان تأثيرگذاري بيشتري نسبت به ديگر روش‌هاي تبليغي در اين شبكه اجتماعي دارد. از آنجايي كه اين نوع از تبليغات را خود اينستاگرام انجام مي‌دهند مي‌توان گفت استفاده و جذب مخاطب از اين روش بسيار ساده خواهد بود. شما در اين روش تبليغات حتي مي‌توانيد مشخص كنيد كه محتواي شما را چه دسته از افرادي ببينند.

چه بازه سني از افراد اين تبليغات را ببينند. شما در اين روش خواهيد توانست نحوه پرداخت را نيز خود انتخاب نمائيد. شما به وسيله دسترسي ( Reach) مشخص مي‌كنيد كه چه تعداد از افراد تبليغ شما را مشاهده كرده‌اند. همچنين به وسيله درگيري ( Engagement) خواهيد توانست بدانيد كه چه تعداد از افراد با تبليغ شما درگير شده‌اند. و همچنين به وسيله بازديد ( View) خواهيد توانست بدانيد كه تبليغ شما توسط كاربران در زمان نمايش چند بار نمايش داده شده است.

تبليغات در پيج‌هاي با بازديد بالا

شايد ديده باشيد كه صفحات پر بازديد در اينستاگرام عموماً در بين پست‌هاي خود ديگر صفحات را تبليغ مي‌كنند؛ اين روش تبليغاتي نيز يكي از روش‌هاي مناسب براي افزايش فالوور اينستاگرام است؛ دليل آن را هم مي‌توان ديده شدن به ميزان زياد تبليغ شما است. تبليغات در صفحات پر بازديد به شيوه‌هاي مختلفي انجام مي‌شود كه در ادامه به معرفي هر كدام خواهيم پرداخت.

انواع تبليغات در صفحات پر بازديد

همان طور كه گفته شد در اين روش تبليغات ما به شكل‌هاي مختلفي اقدام به انجام تبليغات مي‌پردازيم.

تبليغات بازديدي: در اين روش شما تنها هزينه تعداد نمايش تبليغ خود را پرداخت خواهيد كرد.

تبليغات ساعتي: در اين روش شما هزينه تبليغات را بر اساس ميزان ساعت به نمايش گذاشته شدن تبليغ خود در صفحه پرداخت خواهيد كرد.

تبليغات در استوري: در روش تبليغات استوري شما خواهيد توانست برنامه افزايش فالوور اينستاگرام خود را به درستي برنامه ريزي نمائيد.

سومين روش: استفاده از اينفلوئنسرها

در اينستاگرام به افرادي كه قابليت جريان سازي دارند اينفلوئنسر گفته مي‌شود؛ منظور افرادي هستند كه توانايي آن را دارند كه روي ديگر افراد تأثير بگذارند. از ويژگي‌هاي اين افراد مي‌توان به تعداد لايك بالاي عكس‌ها و همچنين دريافت تعداد زيادي كامنت اشاره كرد. به دليل داشتن تعداد دنبال كننده زياد اين روش تبليغات را مي‌توان يكي از مناسب‌ترين برنامه‌ها براي خريد فالوور ايراني در نظر گرفت. از همين رو پيشنهاد مي‌شود اگر برند بزرگي داريد و خواهان افزايش تعداد فالوورهاي خود در حجم بالا هستيد حتماً اين روش را امتحان نمائيد.

چهارمين روش: برگزاري مسابقات

همان طور كه گفته شد اين فضا براي سرگرمي و ايجاد حس خوب در ديگران ايجاد شده است، افراد و مديران خلاق به خوبي مي‌دانند كه به چه روشي مي‌توانند از اين فضا براي دريافت بازخورد استفاده كنند. برگزاري مسابقات در اين شبكه اجتماعي يكي از مناسب‌ترين و جذاب‌ترين راه حل‌ها براي درگير كردن مخاطبان است. اين برگزاري مسابقات علاوه بر افزايش تعداد فالوور مي‌تواند به معروف شدن پيج شما كمك شاياني نمايد. در حالت كلي مي‌توان گفت كه برگزاري مسابقه داراي سه مرحله است كه در ادامه به توضيح هر يك از اين سه مرحله خواهيم پرداخت.

اولين مرحله: برنامه ريزي را انجام دهيد

قبل از به اجرا در آوردن مسابقه بايد به خوبي بدانيد كه هدف شما از برگزاري اين مسابقه چيست و چرا اين مسابقه را برگزار كرده‌ايد. شايد به دنبال روشي براي افزايش آگاهي از برند خود باشيد، يا بخواهيد به تازگي برند خود را در بين عموم افراد معرفي نمائيد، هر هدفي كه داشته باشيد بايد به خوبي قبل از به اجرا گذاشته شدن آن اطلاع دقيقي داشته باشيد. نكته مهم آن است كه سعي كنيد اين مسابقات را تا حد ممكن ساده برگزار نمائيد تا تمام كاربران و مخاطبان شما توانايي شركت كردن در آن را داشته باشند.

همچنين بايد توجه كافي به هدايايي كه انتخاب مي‌كنيد داشته باشيد كه مورد علاقه عموم كاربران شما باشد. به نوعي مي‌توان گفت شما بايد اين قابليت را داشته باشيد كه مسابقه خود را به صورت ويروسي در بين كاربران انتشار دهيد. منظور از ويروسي آن است كه حتماً كاربران مجاب شوند كه مسابقه شما را به دوستان و ديگر افراد پيشنهاد دهند.

دومين مرحله: اول تبليغات بعد از آن اجرا كردن مسابقه

بعد از برنامه ريزي براي مسابقه و طرح مسابقه نوبت به تبليغات مي‌رسد شما بايد به خوبي كاربران و جامعه هدف خود را از برگزاري اين مسابقه آگاه نمائيد؛ اين مورد به شما كمك خواهد كرد كه در زمان كمتري بتوانيد برنامه خريد فالوور خارجي خود را پيش ببريد. به نوعي بايد به وسيله اين روش سعي كنيد كه كاربران هدف خود را از برگزاري اين مسابقه آگاه نمائيد.

سومين مرحله: نتايج را بررسي كنيد

پس از به اجرا گذاشته شدن مسابقه نوبت آن خواهد رسيد كه بتوانيد پس از بررسي دقيق برندگان مسابقه را انتخاب و هداياي مورد نظر را به آن‌ها اهدا نمائيد. خوش قول بودن و دادن هدايا در زمان مقرر شده مي‌تواند تأثير زيادي روي فالوورهاي شما بگذارد. گفتني است كه هيچ چيز مانند بد قولي نخواهد توانست اعتبار و ارزش شما را در نزد مخاطبان كاهش دهد.

پنجمين روش: از كاربران بخواهيد تا انجام دهند

در اين روش شما بايد با نوشتن جملاتي كاربران را مجاب به انجام عمل نمائيد. شايد در هنگام مراجعه به وب سايت‌ها و برخي صفحات با جملاتي از قبيل همين حالا خريد كنيد، همين حالا به عضويت صفحه ايكس بپيونديد برخورد كرده باشيد. شما با استفاده از اين روش خواهيد توانست كاربران خود را به سمت هدف مورد نظر خود هدايت نمائيد. در اين روش مهم آن است كه متن به شكلي نوشته شود كه كاربران مجاب به انجام آن عمل شوند. نكته مهم در اين روش آن است كه نبايد از خاطر ببريد كه كاربران شما به هيچ عنوان افراد ساده و مطيع شما نيستند كه هر كاري از آن‌ها خواستيد انجام دهند.

روش ششم: از ربات‌ها استفاده نمائيد

با استفاده از ربات‌ها شما اين امكان را خواهيد داشت كه به فالوو كردن و آنفالوو كردن افراد بپردازيد. به نوعي مي‌توان گفت كه صفحه شما به هر ميزاني هم كه قوي و خوب باشد به تنهايي نخواهيد توانست براي خود فالوور جذب نمائيد. اين ربات‌ها اين قابليت را دارند كه به جاي شما در صفحات ديگران كامنت بگذارند و همچنين افراد را دنبال كنند. استفاده از اين روش در طولاني مدت باعث خواهد شد كه به ميزان زيادي افزايش فالوور اينستاگرام داشته باشيد.

جمع بندي

ما در اين مقاله از سري مقالات آموزشي وب سايت فالوور بند به بررسي روش‌هاي افزايش فالوور اينستاگرام پرداختيم گفتيم كه روش‌هاي مختلفي براي افزايش فالوور وجود دارد؛ شما مي‌توانيد با استفاده از روش‌هاي معرفي شده در اين مقاله اقدام به افزايش فالوور اينستاگرام نمائيد. از اينكه در مقاله با ما همراه بوديد از شما سپاسگزاريم.

فيلم را داخل آپارت ببينيد: https://www.aparat.com/v/lsQ۵f


ادامه مطلب
نوشته شده توسط علي | ۲۶ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۲۸:۳۲ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

مزايا و معايب خريد لايك و فالوور ايراني

اگر شما نيز جزو افرادي هستيد كه به تازگي فعاليت خود را در اينستاگرام شروع كرده اند، احتمالاً درباره خريد لايك و فالوور ايراني، خريد كامنت اينستاگرام، خريد ويو و... شنيده ايد. خريد اينگونه خدمات مانند خريد فالوور ايراني براي ديده شدن پيج شما در اينستاگرام مزايا و معايبي به همراه دارد. به طور قطع با بالا رفتن عدد فالوورهاي شما، اعتماد بازديدكنندگان پيج بيشتر خواهد شد و افزايش تعداد لايك هاي هر مطلب نيز باعث محبوب به شمار رفتن آن پست و در نتيجه افزايش مشتريان و مخاطبان كسب و كار شما مي شود. اما خريد لايك و فالوور براي اينستاگرام معايبي نيز به همراه دارد. با ما همراه شويد.

خريد لايك و فالوور ايراني

چرا براي توسعه كسب و كار خود به اينستاگرام نياز داريد

اگر براي توسعه و ديده شدن كسب و كار خود از اينستاگرام استفاده نمي كنيد، بهتر است بدانيد فرصت بسيار بزرگي را از دست داده ايد؛ پس هرچه زودتر فعاليت مناسب در اينستاگرام را در برنامه هاي كاري خود قرار دهيد و قدمي بزرگ تر به سوي اهدافِ كاري خود برداريد. اما به راستي چرا اينستاگرام از مهم ترين ابزارهاي بازاريابي است؟

1.ارتباط مستقيم با كاربران

اينستاگرام بستري بسيار مناسب براي ارتباط مستقيم با كاربران است. در اينستاگرام مي توانيد با مشاهده نظرات و پيشنهادات كاربران، كسب و كار خود را بهبود دهيد و محبوبيت خود را بيش از پيش افزايش دهيد. همچنين تعامل داشتن با مخاطبان، مي تواند نشان دهنده پويايي و زنده بودن كسب و كار شما شود و اين امر به خوديِ خود، هوادارانِ شما را افزايش خواهد داد.

2. لزوم محتواي بصري

اينستاگرام محيطي براي به اشتراك گذاري انواع تصوير و ويديو است. بهتر است بدانيد انتشار تصاويري از محيط كاري، جو و فضاي ميان كارمندان و پروسه كاري مي تواند تاثيري عظيم در ايجاد حس نزديكي و جذب مخاطبان داشته باشد. همچنين با انتشار تصاوير مرتبط در مناسبت هاي مختلف، هر روزه توجه و فعاليت خود را به كاربران ديگر يادآوري كنيد.

3. زير نظر گرفتن فعاليت هاي رقبا

با حضور در شبكه هاي اجتماعي مانند اينستاگرام، مي توانيد هر روزه شاهد فعاليت رقباي خود نيز باشيد. همواره بررسي كنيد كه رقيب هايتان از چه راه هايي براي تبليغات استفاده مي كنند و چگونه با مشتريان و مخاطبان خود ارتباط برقرار مي كنند.
همچنين تعداد فالوورها و لايك هاي صفحه هاي رقيب، محبوبيت كسب و كار آن ها را به شما نشان مي دهد. البته مي توانيد با خريد لايك ايراني و فالوور ايراني، خيال خود را از برتري ميان ديگر رقبا راحت كنيد.
خريد لايك و فالوور ايراني
 

انواع لايك و فالوور اينستاگرام

همانطور كه گفتيم، از روش هاي برتري ميان ديگر رقبا در اينستاگرام، خريد لايك و فالوور ايراني است. اگر قصد ارتقا برند خود را با استفاده از اينستاگرام داريد، بهتر است به سرعت ترافيك پيج خود را بالا ببريد. خريد فالوور ارزان از جمله راه هاي موجود است. انواع لايك و فالوور اينستاگرام به شرح زير است:
 • لايك و فالوور ايراني
 • لايك و فالوور خارجي
 • لايك و فالوور واقعي
 •  لايك و فالوور فيك
در ادامه به توضيح تفاوت هاي هريك از اين موارد خواهيم پرداخت.

تفاوت لايك و فالوور ايراني و خارجي

همانطور كه گفتيم، با افزايش تعداد فالوورها و لايك هاي مطالب، محبوبيت شما در ميان كاربران افزايش مي يابد. اگر قصد خريد فالوور ارزان براي پيج خود را داريد، بهتر است درباره انواع مختلف لايك و فالوور بدانيد. به طور كلي مي توان لايك و فالوورها را به دو دسته ايراني و خارجي تقسيم كرد. لايك و فالوور ايراني و خارجي هر دو يك نوع اكانت هستند؛ اما نام و تصوير آنها متفاوت است. اگر كسب و كار شما ايراني است و قصد ارائه خدمات به كاربران ايراني را داريد، خريد لايك و فالوور ايراني بهترين گزينه است. با خريد لايك و فالوور خارجي، تصاوير و مطالب شما براي افراد خارج از كشور نمايش داده مي شوند. به همين علت، لايك ها و فالوورهاي خارجي هيچ سودي براي شما نخواهند داشت.

تفاوت لايك و فالوور واقعي و فيك

تفاوت عمده ميان فالوورهاي فيك و واقعي، فعاليت آن هاست. فالوورهاي فيك هيچگونه فعاليتي در اينستاگرام ندارند. اما فالوورهاي واقعي، داراي نام و تصاوير واقعي هستند و مانند هر يك از ما، در اينستاگرام فعاليت مي كنند. با دانستن اين موضوع، حتما متوجه شده ايد كه خريد لايك و فالوور ايراني واقعي بهترين گزينه براي توسعه و ديده شدن صفحه شما در اينستاگرام است. ، ما براي فروش لايك و فالوورهاي ايراني باكيفيت همواره در كنار شما خواهد بود

مزايا و معايب خريد لايك و فالوور ايراني

خريد فالوور و لايك براي پيج اينستاگرامي، مي تواند راه حلي عالي براي ارتقا برند شما در فضاي مجازي باشد. اما بهتر است پيش از اقدام به خريد، مزايا و معايب اين كار را نيز بدانيد.

مزاياي خريد لايك و فالوور

خريد لايك و فالوور اينستاگرام، مي تواند به ديده شدن كسب و كار شما كمك بسياري كند. اما بهتر است در خريد آن ها زياده روي نكنيد؛ چرا كه اگر تفاوت ميان لايك و فالوورهايتان فاحش باشد كاربران متوجه غير واقعي بودن آن ها مي شوند. به همين خاطر بهتر است متناسب با تعداد فالوورهايتان لايك بخريد و بالعكس. از جمله مزاياي خريد فالوور اينستاگرامي مي توان به موارد زير اشاره داشت:

فالوور بالا برگ تاييد شماست

با توجه به اينكه فعاليت بسياري از كاربران در شبكه هاي اجتماعي گزينشي و مقايسه اي است، داشتن تعداد بالاي فالوور و لايك، مي تواند اعتبار پيج شما را به كاربران نشان دهد. امروزه كاربران، بيشتر مايل به استفاده از خدماتي هستند كه از پيش تاييد شده اند. فالوورهاي بالا نيز دقيقا همين مطلب را به ذهن مخاطب القا خواهند كرد.
بهتر از رقباي خود باشيد
همانطور كه گفتيم، نگاه كاربران در شبكه هاي اجتماعي گزينشي و مقايسه اي است. به همين علت، برتري نسب به ديگر رقبا نقشي كليدي در جذب مخاطبان خواهد داشت. از جمله راه هاي برتري نسبت به رقبا در اينستاگرام، داشتن تعداد بيشتر فالوور و لايك است. البته بهتر است به تناسب ميان تعداد فالوور و لايك توجه داشته باشيد.

معايب خريد لايك و فالوور

با دانستن معايب خريد فالوور اينستاگرام، مي توانيد اهميت و فوايد اين كار را براي كسب و كار خود بهتر ارزيابي كنيد. از جمله معايب خريد فالوور اينستاگرام، مي توان موارد زير را نام برد:
 • حذف فالوورهاي فيك توسط اينستاگرام:
بهتر است بدانيد، گرچه فالوورهاي فيك مي توانند به ظاهرِ بهتر صفحه شما كمك كنند، اما پس از مدتي توسط اينستاگرام حذف خواهند شد. واضح است كه كاهش ناگهاني فالوورهاي پيج شما، هرگز جنبه خوبي نخواهد داشت و مي تواند براي كسب و كار شما گران تمام شود.
 • بي اعتمادي كاربران نسبت به صفحه شما:
اگر اقدام به خريد لايك و فالوور ايراني كرده ايد، بهتر است به فكر خريد كامنت و ويو نيز باشيد. بالا بودن تعداد فالوورها، در حالي كه تعداد لايك ها و كامنت هاي مطالب پايين هستند، مي تواند موجب بي اعتمادي كاربران نسبت به صفحه شما شود. پس بهتر است به تناسب ميان تعداد فالوورها، لايك ها و كامنت هاي صفحه خود توجه داشته باشيد.
به طور خلاصه
همانطور كه در مقاله بالا خوانديد، با استفاده از شبكه هاي اجتماعي نظير اينستاگرام، مي توانيد ارتباط خود را با مخاطبان و كاربران افزايش دهيد و بيش از پيش ديده شويد. خريد لايك و فالوور ايراني مي تواند تاثيري چشمگير در جذب مخاطبان و مشتريان بيشتر به سمت كسب و كار شما داشته باشد. اما بهتر است در اين راه به كيفيت لايك ها و فالوورها توجه داشته باشيد؛ خريد لايك و فالوورهاي بي كيفيت، مي تواند باعث سقوط صفحه و در نتيجه بي اعتمادي كاربران شود. با استفاده از خدمات ما مي توانيد از كيفيت بالاي لايك ها و فالوورهاي خود اطمينان داشته باشيد.

منبع : سايت نمناك


ادامه مطلب
نوشته شده توسط علي | ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۰۳:۰۸:۲۳ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

معرفي و بررسي بازي بتل رويال فورتنايت Fortnite

فورتنايت   Fortniteيكي از بهترين و نام آشنا ترين و بازي هاي سبك اكشن و بتل رويال براي اندرويد است و استوديوي فوق العاده اپيك گيمز (Epic Games, Inc) مي باشد كه ابتدا براي كنسول هاي خانگي عرضه شده بود سپس شاهد عرضه انتشار نسخه اندرويد آن هستيم.سبك اين بازي شبيه به بازي معروف  PUBG كه جمعي ۱۰۰ نفره  از بازيكنان آنلاين در سراسر جهان در يك جزيره هستيد و شما بايد براي بقاي خود تلاش كنيد و آخرين نفري كه در جزيره زنده بماند برنده بازي استدر بازي فورتنايت جمعي از سلاح هاي قدرتمند و بي نظير و وسايل حمل نقل وجود دارد كه شما مي توانيد از آن ها استفاده كنيد و متاسفانه اين بازي فوق العاده در گوگل پلي استور عرضه نشده است و فقط بر روي وب سايت خود بازي وجود دارد.


كمپاني اپيك گيمز به وب‌ سايت گيم اسپات اعلام كرده است كه كاربران پلتفرم اندرويد از طريق فروشگاه ديجيتال كمپاني گوگل قادر به در‌يافت بازي Fortnite Battle Royale نخواهند بود و براي انجام اين امر لازم است از سرويس‌ كمپاني ذكر شده استفاده كنند. عدم عرضه از طريق فروشگاه گوگل پلي، بدان معنا است كه كمپاني سازنده بازي مي‌تواند از خريد‌هاي درون برنامه‌اي بازي مذكور در‌آمد بيشتري داشته باشد؛ زيرا در اين صورت در‌آمد حاصل از اين بازي مشمول ۳۰ درصد ماليات تعلق گرفته به خريد‌هاي انجام شده از طريق فروشگاه گوگل پلي نمي‌شود.


منبع : لردرويد


ادامه مطلب
نوشته شده توسط علي | ۲۷ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۱۶:۲۲ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

آماده سازي رنگ براي نقاشي ساختمان

آماده سازي رنگ براي نقاشي ساختمان

اگر تصميم داريد كه رنگ روغني را پياده سازي نماييد، بايستي حتما از باز بودن كامل پنجره ها مطمئن گرديد. چراكه تينر افزوده شده به رنگ، داراي بويي ماندگار و در عين حال بسيار نامطبوع است. بسياري توصيه مي كنند كه ديوارها را ترجيحا با رنگ پلاستيك رنگ آميزي نماييم. با اين حال اگر كودك خردسالي در منزل داريد كه ممكن است بر روي ديوارها نقاشي بكشد، احتمالا رنگ روغن گزينه ي مناسب تري خواهد بود.

 در ادامه پس از اين كه نوع، جنس و رنگ دلخواه خود را انتخاب نموديد، بايستي اقدام به آماده سازي رنگ نماييد. براي اين منظور شما مي بايست رنگ را در ظرفي جداگانه ريخته و بنا به دستورالعمل آن، آن را روان نماييد. اين نكته را نيز از ياد نبريد كه رنگ به خوبي و به صورت يكنواخت مخلوط گرديده باشد. هم چنين بايستي غلظت آن به اندازه كافي بوده و پس از هر مرتبه رنگ آميزي، جهت حركت قلم مو يا غلتك به يك شكل باشد. متاسفانه برخي به اين نكته توجه نداشته و يك بار قلم مو را از بالا به پايين و بار ديگر نيز از چپ به راست حركت مي دهند. به منظور پوشش بهتر، توصيه مي گردد كه يك دست رنگ به صورت كامل از يك جهت اجرا گشته و دست دوم نيز به صورت كامل به جهت عمودي روي آن اجرا گردد.

نقاشي ساختمان را از كجا شروع كنيم؟

شايد يكي از متداول ترين سوالات براي بسياري از عزيزان علاقه مند به نقاشي ساختمان در تهران ، بخش شروع و استارت آن است. لازم به ذكر است كه در اين مورد، بسياري از نقاشان به صورت سليقه اي عمل مي كنند. با اين حال در اينجا مي خواهيم انجام اين كار را به صورت اصولي براي شما عزيزان يادآور شويم.

گام اول: رنگ آميزي و نقاشي سقف (نقاشي ساختمان با غلطك)

اگر قصد داريد كه كار نقاشي ساختمان در غرب تهران را براي ساختمان خود انجام دهيد، بهترين كار اين است كه از رنگ آميزي و نقاشي سقف ساختمان شروع كنيد. شما مي توانيد براي رنگ آميزي سقف از غلتك رنگ با دسته قابل تنظيم استفاده نماييد كه در حال حاضر در تمام فروشگاه هاي رنگ و ابزارآلات موجود مي باشد شايان ذكر است براي ليست قيمت نقاشي ساختمان به سايت ياور مراجعه كنيد.

لوله بازكني
اين روزها استفاده از خدمات لوله بازكني جهت رفع گرفتگي آشپزخانه، ظرفشويي، سرويس‌ بهداشتي از جمله گرفتاري‌هاي روزمره بحساب مي آيد. كه اگر براي دريافت خدمات لوله بازكني، با يكي از برچسب‌هاي تبليغاتي تماس گرفته باشيد بدونه ترديد با تجربه بدي از هزينه‌هاي نا متعارف و خدمات ناقص مواجه خواهيد بود.

مسددود شدن جزئي لوله ها ممكن است با مسائل جزئي از قبيل تخليه كند آب سينك آشپزخانه يا سرويس يهداشتي آغاز گردد. اما مي توانند به سرعت به مشكلات بزرگ تبديل شوند؛ اهميت دادن به اين موضوع و رفع علت مسدود شدن جزئي لوله مي تواند از تعميرات پرهزينه لوله بازكني جلوگيري كند.

جالب است بدانيد در آپارتمان ها به علت اشتراك لوله هاي فاظلاب و ... در بسياري موارد علت گرفتگي لوله ها ما نيستيم و مثلا بي مبلاتي يكي از همسايه‌ها يا حتي  مثلا  اتداختن نوار بهداشتي در چاه توسط مهمان به علت خجالت باعث اختلال و گرفتگي لوله ها شده است در اين مقاله سعي بر اين است لوله بازكني فوري  راهكار هاي به شما آموزش دهيم كه ابتدا خودتان اقدام به باز كردن لوله ها گرفته شده كنيد و در صورتي كه موفق به اين عمل نشديد به شما ميگيويم با چه معياري و با چه هزينه اي جهت لوله بازكني از شركت هاي فعال در اين حوزه كمك بگيريد؛ كه از شما هزينه دو چندان دريافت نگردد. با توجه به كلاهبرداري هاي زياد در حوزه لوله بازكني ارزان كه حتي بازتاب رسمي در رسانه هاي ملي داشته است؛ پيشنهاد ميگردد مطالب زير را دقت دنبال كنيد.

 

نصب كاشي

كاشي كار‌ حرفه‌اي براي نصب كاشي و سراميك در فضاهايي مثل بين كابينت، سرويس‌ بهداشتي همچنين فضاهاي بيروني مثل پاركينگ و حياط و تراس فعاليت خود را در ساختمان شما اغاز ميكند.

گاهي نصاب كاشي با نصب كاشي با نصب سراميك به كار خود پايان ميدهد يا كاشي كار بعد از نصب روشويي جديد و به منظور پوشاندن ظاهر نامناسب بوجود آمده پس از بنايي يا لوله‌كشي عمليات خود را پايان ميدهد. در برخي موارد بعد از اتمام فعاليت نصاب كاشي صاحب خانه دست به عمليات بازسازي ديگري هم ميزند كه در اين موارد نكات زير ضروري است رعايت گردد همچنين همكاران مجموعه ياور ميتواند مشاور شما و در صورت نياز با نظر شما بازسازي را اجرا كنند

 پيشنهاد ميگردد قبل از خريد كاشي يا سراميك با كاشي كار ساختمان خود هماهنگي لازم راانجام دهيد ممكن است نكته اي از جمله ابعاد كاشي و نوع كاشي كف و غيره كه از ديد شما پنهان مانده باشد و تاثير بسزايي در اجراي كار شما داشته باشد.

در مقاله زير سعي داريم شما را به عنوان صاحبخانه و تحويل گيرنده كار با فرايند غيره تخصصي كاشي و كاشي كاري بر اساس سرفصل زير اشنا كنيم

·         آنچه بايد قبل از كاشي كاري به عنوان مالك ساختمان بدانيد

·         مقدار كاشي مورد نياز

·         آنچه بايد در حين كاشي كاري به عنوان مالك ساختمان بدانيد

·         آنچه هنگام تحويل كار از كاشي كار بايد بدانيد

 


ادامه مطلب
نوشته شده توسط علي | ۱۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۲۲:۱۳ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

دانلود وكتور مخصوص طراحي لوگو

creativemarket Logo Design Element Kit

دانلود لوگو و آرم . وكتور لوگو . دانلود لوگو لايه باز

اين فايل دانلودي شامل تمام ابزارها و لوگو ها و لوازم ضروري براي طراحي لوگو است كه يك گرافيست بايد داشته باشد.

در اين مجموعه كيت  فوق العاده، المان‌هاي وكتوري قرار دارند كه ميتوانيد اين المان‌ها را تا هر اندازه‌اي بدون از دست دادن كيفيت بزرگ و كوچك كنيد. و البته همه‌ اجزا آماده براي پرينت تهيه شده‌ اند.

صد در صد فايل هاي بردار مقياس پذير همه چيز قابل ويرايش است همه چيز قابل تغيير مجدد آسان براي ويرايش CMYK 300 PPI آماده چاپ است. با استفاده از اين اجزاي طراحي لوگو و آيكن ميتوانيد انواع مختلفي از لوگو را طراحي كنيد.دانلود وكتور لوگو فرمت وكتور EPS كاملا لايه باز مناسب براي طراحي ست اداري با موضوع هاي مختلف مانند: پزشكي و سلامت، مهندسي، كشاورزي ، معماري ، ورزشي و …. از قبل طراحي و آماده شده است.

براي دانلود بهترين لوگوهاي زيبا ، لوگوي آماده فتوشاپ به صورت رايگان با ما همراه باشيد.

 • حجم فايل: 20 مگابايت
 • فرمت فايل: 13 EPS x
 • .eps (Adobe Illustrator eps10 version) Everything works with Adobe Illustrator and vector program.
 • PNG file 2000×2000

ادامه مطلب
نوشته شده توسط علي | ۲۹ دى ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۴:۳۳ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

خريد كتاب از آمازون

 

خريد كتاب از آمازون

از آنجايي كه خريد كتاب از آمازون و يك سري كتابهاي خارجي براي برخي از هموطنان عزيز سخت است بر آن شديم كه به هموطنان عزيز در مورد خريد آخرين نسخه هاي كتاب هاي آمازون كمك كنيم. ما توانايي خريد نسخه هاي چاپي ارجينال با تضمين خريد از آمريكا را داريم.اين نوع كتاب ها به صورت الكترونيكي يا چاپي بوده و ميتواند در پلتفرم هاي مختلف استفاده قرار بگيرد.

براي خواندن و استفاده از كتاب هاي آمازون آمريكا حتما بايد اكانت آمازون داشته باشيد ولي براي نسخه هاي PDF و ePub نيازمند نرم افزار خاصي نمي باشد. كتاب هاي سفارش داده شده حتما در كنار نسخه ارجينال نسخه PDF تبديل شده هم ارسال مي شود كه كار كتاب خوانان عزيز راحت تر انجام شود.

براي خريد كتاب از آمازون ، گوگل بوك يا … تنها كافيست لينك كتاب را در نوار جستجو بالاي سايت مالتينا وارد كنيد، ثبت سفارش كنيد و بعد با استفاده از اكانت خودتان كه در سامانه ثبت كرده ايد سفارش شما دريافت شده و برآورد خواهد شد. لطفا قبل از ثبت سفارش جديد براي كاهش زمان تحويل از بخش خريد كتاب عنوان مورد نظر خود را جستجو كنيد.

 

 

 

خريد كتاب از آمازون با حداقل ۸۰ درصد تخفيف

خريد كتاب از آمازون توسط تيم  malltina با حداقل ۸۰ درصد تخفيف نسبت به قيمت كتاب در آمازون انجام مي‌شود. بسياري اوقات نسخه ترجمه‌شده كتاب‌هاي خارجي در بازار ايران يافت نمي‌شود. ازاين‌رو دانشجويان و اساتيد دانشگاهي نياز به خريد كتاب‌هاي زبان اصلي مي‌كنند. به علت تحريم‌هاي همه‌جانبه‌اي كه در سال‌هاي اخير بر كشور تحميل شد، سايت‌هاي فروش كتاب خارجي از ارسال نسخه چاپي كتاب‌ها به مقصد ايران خودداري مي‌ورزند. خريد نسخه چاپي كتاب‌ها از طريق مالتينا امكان‌پذير است. و علاوه بر هزينه به صرفه جهت خريد و ارسال كتاب‌ها، كمتر از 15 روز زمان نياز است تا كتاب‌ها به ايران ارسال شوند. اما برخي سايت‌ها نظير آمازون الزاما نسخه الكترونيكي كتاب را ندارند و شما مجبور هستيد تا براي مطالعه آن كتاب حتما نسخصه چاپي كتاب را از آمازون خريداري كنيد امكان خريد نسخه چاپي كتاب‌ها براي تيم malltina فراهم است.

 

 

 

خريد مستقيم كتاب از آمازون

سايت آمازون حتي اجازه مشاهده كتاب‌هاي كيندل را به ايرانيان نمي‌دهد جه برسد به فروش اين كتاب‌ها! به‌طور مثال اگر با آي پي داخل كشور ايران بر روي لينك خريد اين كتاب كليك كنيد فرمت Kindle كتاب را مشاهده نمي‌كنيد! ولي اگر از نرم‌افزارهاي تغيير آي پي استفاده كنيد امكان خريد نسخه كيندل كتاب براي شما فراهم مي‌شود. علاوه بر اين امكان خريد مستقيم از آمازون نيست. بايد از سايت‌هاي واسطه كارت‌هاي اعتباري با مبلغ بالاتر از قيمت اصلي آن تهيه كنيد و سپس اقدام به خريد كتاب از آمازون كنيد. درنهايت قيمت كتاب‌هاي كيندل معمولاً بالا است. مثلاً براي همين كتاب بايد ۸۹ دلار معادل ۴۰۰ هزار تومان پرداخت كنيد!

 

خريد كتاب‌هاي آمازون با مالتينا

اين امكان براي تيم مالتينا فراهم است كه تمامي كتاب‌هاي آمازون را با بيش از ۸۰ درصد تخفيف از طريق كتابخانه‌هاي عمومي و همچنين دانشگاهي خارجي تهيه نمايد. قيمت نسخه الكترونيك كتاب‌ها در مالتينا بسيار پايين‌تر از قيمت كتاب‌ها در آمازون مي‌باشد. بنابراين نيازي نيست كتاب‌هاي آمازون را باقيمت‌هاي بالايي تهيه نماييد. به‌عنوان‌ مثال تهيه كتاب ۴۰۰ هزارتوماني بالا براي تيم مالتينا با مبلغ ۱۵ هزار تومان امكان پذير است.

 

مراحل خريد كتاب از آمازون در مالتينا

جهت خريد كتاب‌ از آمازون ، ابتدا وارد صفحه اصلي سايت malltina شويد. در فيلد جستجو تنها عنوان كتاب را وارد نماييد. درصورتي‌كه كتاب مدنظر شما در سايت موجود باشد، امكان خريد مستقيم كتاب براي شما فراهم خواهد شد. علاوه بر اين در صورتي كتاب مدنظر شما در سايت موجود نباشد، امكان سفارش كتاب نيز وجود دارد. راهنماي كامل دانلود كتاب از سايت مالتينا و در صفحه راهنماي دانلود و سولات متداول  قابل مشاهده است.

تيم مالتينا آماده پاسخ‌گويي سؤالات شما در مورد خريد كتاب از آمازون مي‌باشد. سؤالات خود را از طريق پشتيباني سايت ارسال نماييد.


خريد كتاب از آمازون Amazon

بي شك دسترسي به آخرين نسخه‌هاي كتاب‌ها فيزيكي و حتي كتاب‌هاي الكترونيكي PDF و نسخه الكترونيكي Kindle نياز هر دانشجو، محقق ،پژوهشگر و علاقمندان به مطالعه است، اما با توجه به اينكه كاربران ايراني دسترسي به روش‌هاي پرداخت بين‌المللي ندارند، لذا خريد كتاب بصورت فيزيكي و بعضيا بصورت الكترونيكي امكان‌پذير نيست. با استفاده از سرويس خريد كتاب سايت ماتينا امكان سفارش كتاب و محصولات فرهنگي از وبسايت آمازون امكان‌پذير است .

 

طريقه سفارش و خريد كتاب از آمازون Amazon

در صورتي كه فقط نياز به خريد كتاب از آمازون Amazon داريد، مي‌توان بجاي خريد كتاب فيزيكي نسخه الكترونيكي ( كيندل Kindle) تهيه كرد و مستقيم براي حساب كاربري شخص مورد نظر ارسال نمود بدون نياز به هر گونه گيفت كارت و سپس بعد از نصب اپليكيشن كيندل (اندرويد / iOs / ويندوز ) به قمسمت كتابخانه رفته و كتاب مورد نظر را خواهيد ديد.

 

چنانچه فقط نياز به خود كتاب بصورت فيزيكي داريد، بعد از عضويت در سايت، لينك كتاب را در نوار جستجو درج كنيد و سپس اقدام به ثبت سفارش كنيد تا 15 روز بعد درب منزل تحويل بگيريد.

 

حتي‌المقدار براي خريد كتاب‌ از آمازون، روي آمازون كشورهاي اروپايي جستجو كنيد ( سفارش كتاب از طريق حساب كاربري داراي حساب Prime انجام مي‌شود كه ۴۸ تا ۷۲ ساعت بعد از سفارش كتاب به دست مالتينا خواهد رسيد)

دقت فرماييد كتاب،مجله و محصول فرهنگي مغايرتي با قوانين گمركي و فرهنگي كشورمان نداشته باشد، در غير اينصورت امكان كنسل شدن خريد شما وجود خواهد داشت و يا درگمرك برگشت خواهد خورد و عواقب آن تماما متوجه سفارش دهنده است.

در زمان سفارش كتاب‌ها فقط معادل ريالي كتاب‌ها دريافت خواهد شد، و زمان پست كردن كتاب و محصولات، هزينه آن جداگانه دريافت خواهد شد، بطور مثال زمان سفارش شما فقط هزينه خود كتاب را پرداخت خواهيد كرد و بعد از اينكه كتاب‌ها آماده پست شدن به سفارش دهنده شد، هزينه پستي توسط دفتر پستي محاسبه و فاكتور آن جداگانه محاسبه و ارسال مي‌شود .

در صورت موجود نبودن كتاب ، نشريه ، مجله و هر كالاي مورد نظر شما در آمازون كشورهاي اروپايي، امكان تهيه آن از سايت  Amazon.com هم خواهد بود اما زمان بيشتري براي دريافت خواهد برد.

در صورت سفارش چند محصول ، بعد از رسيدن آخرين محصول ، همه موارد يكجا براي سفارش دهنده ارسال خواهد شد.

مالتينا در كشورهاي آلمان و ايتاليا امكان دريافت سفارشات و خريد كتاب از آمازون Amazon را دارد بنابر اين از اين دو كشور سفارش شما به سمت ايران پست خواهد شد ، بنابر اين بر خلاف سايت‌هاي ديگر كه دفتر آن‌ها در دوبي است و خريدار مجبور به پرداخت ۲بار هزينه گمرك است در مالتينا شما فقط هزينه گمرك كشور ايران را پرداخت مي‌كنيد.

 

تصورات نادرست در مورد خريد كتاب از آمازون

 • درست است كه كتاب‌هاي كاغذي (Paperback) به ايران پست نمي‌شوند، ولي كتاب‌هاي كيندل (Kindle) نسخه كاغذي نيست و به صورت الكترونيكي مي باشد، بنابراين نياز به پست نيست. شما مي‌توانيد كتاب‌هاي الكترونيك فروشگاه كنيدل را به محض خريد مشاهده و مطالعه كنيد. شما از طريق ماليتنا ميتوانيد حتي كتاب هاي كاغذي را از آمازون آمريكا سفارش داده و درب منزل در ايران تحويل بگيريد.

 

 • برخي گمان مي‌كنند كه براي استفاده از كتاب‌هاي الكترونيك، بايد حتما كتاب‌خوان كيندل داشت. اين تصور كاملا اشتباه است. كيندل برنامه‌هايي براي همه سيستم عاملها دارد. بعد از نصب اپليكيشن كيندل (

ادامه مطلب
نوشته شده توسط علي | ۱ دى ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۲:۳۸ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

چطور ملك مورد نظر خود را در سايت ديوار پيدا كنيم

با تغيير سبك زندگي و آشنايي بيشتر مردم با فضاي وب، روزانه افراد زيادي كارهاي خود را اعم از كارهاي روزمره يا خريد را به‌صورت اينترنتي انجام مي‌دهد زيرا جست‌وجوي آنلاين اين امكان را براي افراد فراهم مي‌آورد كه با صرف وقت و هزينه كمتر، ملك، خانه، كالا يا خدمات مورد نظر خود را انتخاب كنند. اين امر باعث شده تعداد بسيار زيادي از مردم اين روش را به ساير شيوه‌هاي جست‌وجو ترجيح دهند. البته جست‌وجوي آنلاين قلق‌هايي نيز دارد كه اگر به آن‌ها بي‌توجه باشيد نمي‌توانيد به نتيجه مطلوب دست يابيد.

ما در اين مطلب سعي داريم شيوه صحيح جستجوي ملك در سايت ديوار را به شما آموزش دهيم تا در مدت زمان كمتري بتوانيد ملك مورد نظر خود را از بين گزينه‌هاي موجود انتخاب كنيد.

انتخاب نوع ملك

در وهله اول بايد ببينيد كه دنبال چه ملكي هستيد و سپس ملك مورد نظر خود را در يكي از زيرمجموعه‌هاي بخش املاك ديوار كه عبارتند از فروش مسكوني (شامل آپارتمان، خانه و زمين)، اجاره مسكوني (شامل آپارتمان، خانه و زمين)، فروش اداري و تجاري (شامل مغازه، دفتر كار و صنعتي) اجاره اداري و تجاري (شامل مغازه، دفتر كار و صنعتي) و خدمات املاك انتخاب كنيد.

دورنمايي از خانه مورد نظر خود ترسيم كنيد

قبل از هر چيزي بايد با توجه به بودجه خود دورنمايي از منزلي كه مي‌خواهيد را در ذهن خود ترسيم كنيد، آيا به دنبال خانه ويلايي هستيد يا آپارتمان؟ اين‌طور مي‌توانيد انتخاب درست‌تري داشته باشيد. مثلا براي خريد يك واحد مسكوني در باكس مستطيلي كه بالاي سايت قرار دارد بخش فروش آپارتمان را انتخاب كنيد.

انتخاب محله

از باكس محله، محله مورد نظر خود را انتخاب كنيد. انتخاب محله براي اجاره يا خريد آپارتمان به عوامل مختلفي بستگي دارد كه در پست آينده مسكن به آن خواهيم پرداخت.

براي اينكه بتوانيد محله مورد نظر خود را بهتر انتخاب كنيد مي‌توانيد با استفاده از نقشه شهري كه قصد سكونت در آن را داريد محله‌ها و مناطق نزديك به هم را انتخاب كنيد. زيرا تقسيم‌بندي سايت ديوار بر حسب منطقه‌هاي شهري نيست و محله‌ به محله تفكيك شده است. در نتيجه مثلا اگر قصد سكونت در محدوده سلسبيل تهران را داريد فقط به محله سلسبيل اكتفا نكنيد و حتما محله‌‌اي مثل آذربايجان، شادمان و ساير محله هاي نزديك به سلسبيل را نيز انتخاب كنيد زيرا تقريبا در يك محدوده قرار دارند.

در باكس محله اين امكان وجود دارد كه بيش از يك محله را در يك سرچ انتخاب كنيد، پس سعي كنيد از اين امكان بهره‌مند شويد. با انتخاب چند محله نزديك به هم و با حضور در آن مي‌توانيد با جزئيات محله بيشتر آشنا شويد، شايد در بعضي موارد بافت يك خيابان با خيابان كناري زمين تا آسمان با هم فرق كند.

انتخاب متراژ

پس از انتخاب محله در باكس متراژ، اندازه خانه مورد نظر خود را مشخص كنيد. پيشنهاد ما اين است مثلا اگر به دنبال يك آپارتمان ۶۰ تا ۶۵ متري مي‌گرديد كف متراژ را كمي پائين‌تر و سقف متراژ را كمي بالاتر درنظر بگيريد،مثلا به جاي ۶۰ مترمربع، ۵۵ مترمربع تا ۷۰ مترمربع انتخاب كنيد، اين كار به شما فرصت مي‌دهد كه از يافتن خانه‌هايي كه شايد اخلاف كمي از نظر متراژ با آنچه كه در ذهن شماست داشته باشند اما خانه‌هاي خوبي هستند محروم نشويد، شايد به جاي خانه ۶۰ متري يك آپارتمان ۵۹ متري مناسب پيدا كرديد. پس سعي كنيد با اين كار گزينه‌هاي امكان‌هاي بيشتري را براي خود فراهم كنيد.

انتخاب قيمت

حال در باكس مربوط به قيمت بايد با توجه به بودجه خود كف و سقف قيمت را وارد كنيد. هميشه سعي كنيد بازه بزرگتري از نظر قيمت در نظر بگيريد، مثلا اگر بودجه مدنظرتان ۳۰۰ ميليون تومان است سعي كنيد كف قيمت را كمي كمتر از بودجه خود مثلا ۲۸۵ ميليون تومان در نظر بگيريد، سقف را نيز كمي بالاتر از بودجه خود مثلا ۳۲۰ يا ۳۳۰ ميليون تومان در نظر بگيريد، زيرا شايد خانه‌اي پيدا كرديد كه علي‌رغم اينكه از بودجه مدنظر شما ارزان‌تر است امكانات خوبي دارد يا خانه‌اي پيدا كرديد كه از توان بودجه شما بالاتر است اما وام دارد، يا فروشنده به‌صورت توافقي حاضر است بخشي از مبلغ را بعدا دريافت كند. در نتيجه سعي كنيد با اين روش انتخاب‌هاي خود را محدود نكنيد و موارد بيشتري را بررسي كنيد.

تعداد اتاق‌ها

پس از اينكه نوع آگهي‌دهنده را در باكس بعدي انتخاب كرديد بايد در باكس تعداد اتاق‌ها، مشخص كنيد كه آپارتمان چندخوابه مدنظر شماست.

حومه يا غير حومه

در باكس حومه شهر نيز با توجه به محله‌اي كه انتخاب كرديد بايد روي يكي از سه گزينه فرقي نمي‌كند، نيست و هست كليك كنيد.

دنبال آگهي عكس‌دار باشيد

در نهايت مي‌توانيد باز هم گزينه‌هاي خود را با انتخاب گزينه عكس‌دار و گزينه فوري محدود‌تر كنيد تا در وقت صرفه‌جويي داشته باشيد. پيشنهاد ما اين است كه حتما در خريد خانه سعي كنيد بيشتر بر روي آگهي‌هاي عكس‌دار تمركز كنيد زيرا آگهي بدون عكس مي‌تواند گمراه‌كننده باشد و اطلاعات درستي به شما ندهد. در آگهي عكس‌دار مي‌توانيد خانه را تا حدي ارزيابي كنيد و وقت خود را براي ديدن خانه‌هايي كه با ايده‌آل شما بسيار فاصله دارد هدر ندهيد.

حالا مي‌توانيد از بين گزينه‌هايي كه نمايش داده شده آن‌ها را كه به سليقه شما نزديك‌تر است را انتخاب كرده و در زماني مناسب از نزديك از خانه و محله بازديد به‌عمل آوريد.

 https://kaaam.ir/divar/


ادامه مطلب
نوشته شده توسط علي | ۳۰ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۴۹:۲۱ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

نكات مهم قبل از رفتن به آتليه نوزاد

نكات مهم قبل از رفتن به آتليه نوزاد

بي شك يك عكس خوب از نوزاد خاطراتي طولاني و ماندگار خواهد گذاشت با خواندن مطالب زير بدانيد كه چگونه خود را براي گرفتن يك عكس خوب و ماندگار آماده بايد كنيد

 

بهترين رمان نويس ها ، سخنورترين انسانها و معروفترين تاريخ نگارها هم نمي توانند به اندازه يك تصوير ساده، اثر گذار باشند. بدون شك دوربين عكاسي يكي از مهمترين اختراعات بشر است. ثبت  لحضه ها قابل ارزش گذاري نيست و ما زماني مفيد بودن اين اختراع تاريخي را مي توانيم درك كنيم كه بعد از سالها ، با مرور آلبوم خاطراتمان چشمانمان به تصاوير فرزند دلبندمان بافتد. آن لحظه كه ميوه زندگي تان را در آغوش گرفته ايد و گونه هاي نرم و كوچكش را بر روي صورتتان مي فشاريد ، گرماي نفسهايش  را روي گونه هايتان احساس ميكنيد و با صداي خنده هايش قند در دلتان آب ميشود.آيا مزه كردن دوباره چنين لذتي قابل قيمت گذاري است؟ بجاي هدر دادن وقت خود در صفحات مختلف با ما همراه باشيد تا هر آن چيزي كه براي گرفتن بهترين نتيجه نياز است بدانيد را بياموزيد.

 

بهترين سن براي عكاسي از نوزاد چه سني است ؟

از نظر اكثر عكاسان ، بهترين زمان پنج الي پانزده روزگي نوزاد مي باشد، آنها بر اين باورند كه در اين سن ميزان هوشياري اغلب نوزادان پايين مي باشد و واكنشهاي كمي به حركت دادن بدن و اعضاي آن نشان ميدهند ، حتي در مواردي توسعه ميكنند كه قبل از مراجعه به آتليه نوزاد، حتما ساعاتي را با كودك دلبندتان بازي كنيد ، به او شير بدهيد ( شير خشك بخاطر غلظت بالا و تأثير آن در فرو رفتن نوزاد به خواب عميق بيشتر توصيه ميشود )  و يا او را به حمام ببريد اين كار باعث خستگي و آرامش عضلات نوزادتان شده و برايش خواب آرام و عميقي به همراه مي آورد.

 

نكته بسيار مهم  : در برخي موارد ديده شده است كه تعدادي از عكاسان قطره آستيمينوفن را براي نوزادان زير سه ماه ( حدودا چهار قطره ) تجويز ميكنند.حتما توجه داشته باشيد كه بدون نظر پزشك مصرف قطره آستيمينوفن براي نوزادان ميتواند بسيار خطرناك باشد.

 

لازم به ذكر است كه چشمان نوزاد بسيار حساس و ضعيف است و زماني كه او بيدار ميباشد، فلش دوربين عكاسي علاوه بر اينكه باعث واكنش منفي او ، بيتابي و حتي گريه كردنش ميشود ،ميتواند به چشمان او آسيب برساند.  به همين دليل عده اي بر اين باورند كه بهترين حالت براي عكس هاي قبل از سه ماهگي،در خواب بودن كودك مي باشد. اگر قصد داريد از كودك خود در زمان بيداري و قبل از سه ماهگي عكس تهيه كيند ، بهتر است جانب احتياط را رعايت كرده و مراقب سلامتي وي باشيد.با اين حال توصيه ميشود كه تا قبل از سه ماهگي ، به عكس در  خواب از كودكتان بسنده كنيد. همچنين منابع زبان اصل ، دوران عكاسي نوزادي را به قبل از سه ماهگي و بعد از شش ماهگي تقسيم بندي ميكنند و از نظر آنها  دوران سه ماهگي تا شش ماهگي جذابيت چنداني ندارد.

 

چه زماني براي عكس گرفتن از نوزادان مناسب است ؟

كودك شما در چه ساعتي از روز آرامتر است و چه ساعتي بي قراري ميكند ؟ جواب اين سوال ميتواند در رزرو بهترين ساعت براي شما در آتليه نوزاد و گرفتن نتيجه مطلوب كمك شاياني كند. اغلب كودكان در ساعات ابتدايي روز سرحال ترند و در ساعات پاياني روز ، بي تاب و بي قرار ميشوند كه ممكن است آرام كردنشان ساعاتي طول بكشد. شما بهتر از هر كسي ميتوانيد زمان مناسب براي عكس برداري از فرزندتان را تعيين كنيد.

 

نكته : نوزادان به دما و سر و صدا بسيار حساسند و اگر ميخواهيد نتيجه مطلوبي بگيريد حتما توجه داشته باشيد كه دماي دست شما از بدن نوزاد پايين نباشد(دستانتان سرد نباشد) و همينطور ميحط ، كاملا آرام و ساكت و به دور از سر وصدا باشد. همچنين توجه داشته باشيد كه كه در هنگام عكاسي ، كودك شما به خواب عميق فرو رفته باشد ، در غير اينصورت با كوچكترين حركت دادن بدنش بيدار خواهد شد و بد قلقي خواهد كرد.


ادامه مطلب
نوشته شده توسط علي | ۲۴ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۰۲:۴۴ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

دمنوش گياهي با خواص و طرز تهيه دمنوش هاي گياهي

دمنوش هاي گياهي براي سلامتي بسيار مفيد هستند و حتي براي درمان برخي بيماري ها توصيه شده كه ابتدا دمنوش هاي گياهي را امتحان كنند. مثلا يك دمنوش گياهي كه همه آن را مي شناسند دمنوش گل گاو زبان است كه براي استرس و آرامش فوق العاده است. در اين بخش از مجله پزشكي آسان طب 30 دمنوش گياهي را به همراه خواص و طرز تهيه آنها به شما معرفي مي كنيم.

دمنوش گياهي
دمنوش گياهي

دمنوش گياهي

چند وقتي است دمنوش گياهي و ميوه اي مورد استقبال و مصرف برخي خانواده ها قرار گرفته است. البته اين استقبال دلايل مختلفي دارد؛ برخي براي نفع درماني از اين دمنوش ها استفاده مي كنند. تعدادي براي تنوع بخشيدن به نوشيدني روزانه آن را جايگزين چاي كرده اند و بعضي هم به خاطر آن كه به اطرافيان ثابت كنند آدم شيك و باكلاسي هستند، جعبه آن را روي ميز كارشان مي گذارند يا براي پذيرايي استفاده مي كنند، اما پرسش اينجاست چه تفاوتي ميان دمنوش با جوشانده گياهي وجود دارد؟ آيا به دمنوش رنگ و طعم اضافه مي شود؟ دمنوش هايي كه حاوي چند گياه مخلوط است تاثير بهتري دارد يا آنهايي كه از يك گياه تهيه شده است؟ آيا از دمنوش ها همچون چاي مي توان به صورت روزانه استفاده كرد؟ مصرف دمنوش ها به شكل كيسه اي بهتر است يا فله اي؟

دمنوش گياهي

فرق دمنوش گياهي با جوشانده در چيست؟

اغلب گياهان بافت سفت و خشني دارند كه بدن قادر به هضم اين بافت و دسترسي به تركيبات مفيد آن نيست. در نتيجه براي آنكه ما بتوانيم از اين تركيبات سودمند نفع ببريم با خيساندن گياه در آب، دم كردن يا جوشاندن به اثرات مهم آن دست مي يابيم. البته بايد بدانيد دم كردن و جوشاندن گياهان دو روش مختلف است و نوشيدني حاصل از هر روش، خاصيت و تاثير جداگانه اي بر بدن مي گذارد.

بيشتر ادويه ها، ميوه ها، برگ، ساقه يا ريشه گياهان را مي توان خشك و پودر كرد و براي تهيه دمنوش استفاده كرد. در اين روش گياه را كوبيده و در آب جوشيده شده به مدت ۱۵ تا ۲۰ دقيقه در حالي كه در ظرف بسته است، روي بخار ملايم قرار مي دهند و بعد صاف مي كنند. نوشيدني حاصل از برگ هاي چاي، گل گاوزبان، گل ختمي، به ليمو، سنبل الطيب يا انواع چاي ميوه اي نوعي دمنوش گياهي است، اما در مقابل اگر گياه را مستقيم با آب سرد يا گرم بجوشانند جوشانده اي به دست مي آيد كه خاصيت و اثر آن قوي تر از دمنوش است، چراكه حين جوشاندن مواد بيشتري از گياه خارج مي شود و توصيه آن است براي مصارف روزانه از دمنوش استفاده شود. البته به اين معنا نيست كه جوشانده بر دمنوش برتري دارد و تصميم بگيريد هر نوع گياهي را در آب بجوشانيد تا نفع بيشتري از آن ببريد.

بسياري از گياهان بايد به صورت دمكرده استفاده شود و اگر بر اثر ناآگاهي يا غفلت جوشانده شود خاصيت آن تغيير مي كند و گاهي موادي از گياه آزاد مي شود كه داراي عوارض ناگواري خواهد بود. در نتيجه از جوشاندن گياهاني كه به صورت فله اي عرضه و توسط افراد ناآگاه و بي تجربه براي درمان دردي پيشنهاد مي شود، اجتناب كنيد.

به دمنوش گياهي رنگ و طعم مي زنند؟

گاهي هنگام مصرف برخي دمنوش هاي گياهي يا ميوه اي طعم و بوي تندي احساس مي شود و در تماس با آب جوش رنگي قوي از آن تراوش مي شود كه به نظر مي رسد سنتزي و مصنوعي باشد. در اين خصوص لازم است بدانيد برخي دمنوش هاي گياهي مثل دمنوش نعناع يا دارچين به طور طبيعي رنگ يا اسانس تندي دارند و بخصوص آن كه اگر بخوبي ريز شده و درون كيسه هاي كاغذي بسته بندي شده باشد، در تماس با آب جوشيده، رنگ يا ماده معطر آنها سريع استخراج مي شود.

در واقع اغلب دمنوش ها بجز چاي به دليل آن كه اسانس زيادي دارد كمتر داراي رنگ و طعم مصنوعي است، اما اين نشان دهنده آن نيست كه همه توليدكنندگان متعهد بوده و درون دمنوش هاي كيسه اي از گياه خالص استفاده مي كنند.

اما چرا برخي دمنوش ها رنگ و بو ندارد و مزه آب مي دهد؟ برخي گياهان اسانس و رنگ ضعيفي دارند و بايد مدت زمان بيشتري دم بكشند تا اسانس آن خارج شود، ولي اگر اين مدت زمان سپري شد و اثري از رنگ و خاصيت نبود به تقلبي بودن محصول مشكوك شويد. دمنوش هاي كيسه اي چون حاوي گياه پودر شده است طي پنج تا ده دقيقه دم كشيده و رنگ و اسانس شان خارج مي شود، اما گياهاني كه به صورت برگ، ساقه و ريشه كامل هستند بايد بيشتر و گاهي تا ۲۰ دقيقه دم بكشند.

خوب و بد دمنوش گياهي مخلوط

شايد اين پرسش مطرح شود آيا گياهان يا ميوه هايي كه براي تهيه چاي گياهي يا همان دمنوش با هم مخلوط مي شود، مي تواند بر هم تاثير منفي گذاشته يا از اثرات يكديگر بكاهد؟ با توجه به اين كه بر اثر مخلوط كردن چند گياه، خاصيت درماني، اثرات تقويت كنندگي و آرام بخشي دمنوش ها افزايش يافته و گاهي هم از ميزان عوارض جانبي گياهان كاسته مي شود، اما بايد بدانيد در مواردي هم تداخل اثر چند گياه با يكديگر مي تواند از خواص دمنوش كاسته يا با ايجاد سميت موجب بروز عوارض جزئي يا شديد در مصرف كننده شود.

در نتيجه بدون آگاهي، از مخلوط كردن چندين نوع گياه با يكديگر بپرهيزيد. دمنوش هاي تركيبي كه به صورت صنعتي توليد و داراي مجوز بهداشت است، اغلب تحت نظارت مسئولان مربوط كنترل شده و قابل اعتماد است.

نوشيدن روزانه دمنوش ها عارضه دارد؟

با توجه به اين كه اغلب دمنوش ها حاوي رنگدانه، آنتي اكسيدان و تركيبات ضدسرطان، ضدديابت، ضدفشارخون و ضدبيماري هاي قلبي ـ عروقي هستند و برخي از آنها باعث كاهش خستگي و تمدد اعصاب شده و برخي تقويت كننده معده، روده، كليه و كبد است اغلب به صورت روزانه استفاده شده و گاهي در مصرف آن زياده روي مي شود، اما بايد بدانيد دمنوش ها همچون برخي داروهاي گياهي يا شيميايي امكان دارد همچون شمشير دولبه عمل كرده و علاوه بر مزاياي سودمند، اثراتي همچون كاهش يا افزايش قند يا فشار خون از خود نشان دهند يا سبب بروز رخوت شوند يا با غذاهاي مصرفي يا داروهاي شيميايي سازگار نبوده و به نفع شما نباشد. در نتيجه دمنوش ها بايد به ميزان متعادل و در صورت بيماري با مشورت پزشك مصرف شود.

به گفته متخصصان مصرف روزانه دمنوش هايي مانند زيره، رازيانه و گشنيز به مقدار مناسب بدون اشكال است، اما دمنوش گل گاوزبان كه مي تواند سبب كاهش يا افزايش فشار خون يا ديگر فاكتورهاي خوني شود محدوديت مصرف دارد و بايد روي بسته بندي دمنوش ها مقدار، نوع مصرف، خواص درماني و عوارض احتمالي آن درج شود.

دمنوش ها دمنوش گياهي
دمنوش ها و دمنوش گياهي

دمنوش فله اي بهتر است يا كيسه اي؟

برگ هاي خشك شده گياهاني همچون گل گاوزبان، آويشن، اسطوخودوس، نعناع، چاي كوهي و… به صورت فله اي در بيشتر عطاري ها به فروش مي رسد و بيشتر نسل قديمي ها از طرفداران پر و پا قرص آن هستند، اما پرسش اين است كه مصرف دمنوش به شكل كيسه اي بهتر است يا فله اي؟

با توجه به اين كه گياهان دم كردني به دو شكل كيسه اي و فله اي در بازار موجودند و هر كدام طرفداران خاص خود را دارند، پيشنهاد مي شود برخي گياهان مثل دارچين، رازيانه و زيره را به شكل فله اي تهيه و خودتان به ميزان مورد نياز پودر كنيد، زيرا پس از خرد شدن، مواد موثر گياه به مرور از بين مي رود. در مورد ساير دمنوش هاي فله اي نيز چون از نظر كيفيت، رنگ و بو بيشتر قابل بررسي است اگر از محل معتبري تهيه شود بهتر از انواع دمنوش هاي كيسه اي است، اما اگر مصرف دمنوش كيسه اي برايتان راحت تر است انواعي را كه به تاريخ توليد نزديك ترند انتخاب كنيد.

دمنوش ها حاوي تركيبات مفيدي است كه بر اثر گذشت زمان با اكسيژن هوا وارد فعل و انفعالات شده و از مزيتشان كاسته مي شود. دمنوش ها در محيط خشك، خنك و در سايه دو تا سه ماه قابل نگهداري بوده و بيش از اين زمان اگرچه طعم آن تغيير نمي كند و فاسد نمي شود، اما به مرور از فوايد آن كاسته مي شود.

مصرف دمنوش سرد بجز براي برخي گياهان خاص توصيه نمي شود، زيرا بر اثر سرد شدن، برخي مواد مؤثر دمنوش از بين مي رود و اثر نوشيدني كم مي شود. بهتر است دمنوش حداكثر ظرف يك تا دو ساعت ميل شود.

انواع دمنوش گياهي و طرز تهيه آنها

1 - دمنوش گياهي گل گاو زبان و سنبل الطيب

خواص:

خواب آور، آرامبخش اعصاب، پايين آورنده فشار خون، رفع خشونت ناي، سينه، تنگي نفس، گلو درد، مقوي دماغ، معده و كبد سرد، افزايش ترشح ادرار، ضد سردرد هاي عصبي، درد كليه، قولنج، اسپاسم، صفرا، وسواس و سنگ كليه

طرز تهيه:

دو قاشق غذاخوري گل گاو زبان + يك قاشق غذا خوري سنبل الطيب + دو ليوان آب جوش + نبات
نيم ساعت دم بكشد تا به رنگ قرمز آلبالويي در آيد.

2- دمنوش گياهي زير فون

خواص:

آرام بخش، ضد ناراحتي‌هاي عصبي، تشنج، ميگرن‌هاي مزمن، بي‌خوابي، سردرد، بيماري‌هاي ريوي، زكام، غلظت خون، استفراغ، رماتيسم، آرتروز، نقرس، سياتيك

طرز تهيه:

يك مشت زيرفون + دو ليوان آب سرد
با شعله مستقيم ده دقيقه بجوشد سپس با شعله غير مستقيم به مدت طولاني دم بكشد تا خوب رنگ بيندازد.
{مصرف زياد موجب پايين آمدن فشار خون خواهد شد. براي خانم هاي باردار ممنوع است.}

3- دمنوش گياهي بادرنجبويه

خواص:

مقوي قلب واعصاب، خون‌ساز، تقويت‌كننده‌ي سلول‌هاي مغز، فوق‌العاده آرام‌بخش، محرك معده،خواب آور، نشاط آور، اسپاسم، بيماري‌هاي كليوي، بوي بد دهان و خواب‌هاي وحشتناك

طرز تهيه:

يك مشت كوچك بادرنج بويه + دو ليوان آب سرد
روي شعله مستقيم قرار دهيد تا به نقطه جوش برسد سپس با شعله غير مستقيم خوب دم بكشد.

4- دمنوش گياهي بادرنج بويه و زيرفون

خواص:

تقويت قلب و اعصاب، خواب‌آور، نشاط آور، آرام‌بخش، خون‌ساز، ضد بوي بد دهان، ضد بيماري‌هاي كليه

طرز تهيه:

يك قاشق غذاخوري زيرفون + يك قاشق مرباخوري بادرنج بويه + دو ليوان آب جوش
باشعله مستقيم و ملايم حدود يك ساعت بجوشد سپس با شعله غير مستقيم دم بكشد.

5- دمنوش گياهي به ليمو و زيرفون

خواص:

آرام‌بخش، كاهش‌دهنده‌ي فشار خون، تقويت حافظه، تقويت معده، خواب آور در شب، تب‌بر،شستشو دهنده‌ي كليه، ضد سرماخوردگي، تشنج، نقرس، رماتيسم، سردرد، سرگيجه، ناراحتي‌هاي عصبي، ميگرن، غلظت خون، آسم، اسهال، سينوزيت، صداي گوش و خستگي بدن

طرز تهيه:

يك مشت بزرگ زيرفون + يك مشت كوچك به ليمو + دو ليوان آب سرد
با شعله مستقيم و ملايم،حدود يك ساعت بجوشد،سپس با شعله غير مستقيم دم بكشد.

6- دمنوش گياهي دارچين

خواص:

ادرارآور، مفرح، محرك اعصاب، تقويت معده، كبد، قلب و عروق، كاهش درد كمر و مفاصل، تسريع جريان خون، نيرو بخش، باز كننده انسداد مجاري، پاك كردن سينه و حنجره، بالا بردن فشار خون، ضد اخلاط رطوبتي، ضد پا دردهاي رطوبتي، ضد سرفه‌هاي رطوبتي، دلهره، بوي بد دهان، دردهاي استخواني، ديابت، سردي بدن

طرز تهيه:

چند عدد چوب دارچين + دو ليوان آب سرد
با شعله مستقيم آرام جوش آورده سپس با شعله غير مستقيم دو الي سه ساعت دم بكشد تا به رنگ آلبالويي درآيد.
{براي زنان باردار مضر است.}

دمنوش ها
دمنوش ها

7- دمنوش گياهي زنجبيل

خواص:

تقويت حافظه، قوه باه. جهاز هاضمه، معده، قواي رييسه بدن، خون‌ساز، تنظيم ادرار، خلط آور، ملين، درمان اسهال ساده و خوني، مانع بروز سرطان، كاهش چربي خون، بالا بردن فشار خون، مفيد براي قطع حيض، ضد ضعف اعصاب، رطوبت مزاج، بلغم، درد مفاصل، بيماري‌هاي مفصلي، كمر درد، مسموميت غذايي، سرفه، تهوع و آشفتگي در مسافرت و انعقاد خون

طرز تهيه:

نصف قاشق چاي خوري زنجبيل + يك ليوان آب جوش
در ظرف را گذاشته تا حدود ده دقيقه بماند سپس با كمي عسل مخلوط كرده، ميل نماييد.
{زياده روي در مصرف باعث فشار خون و ضعف نيروي جنسي است.}

8- دمنوش گياهي زعفران

خواص:

منضج و مصلح عفونت بلغمي، محرك نيروي جنسي و قواي مفزي، مفرح، نشاط آور، خنده آور، ادرار آور، خلط آور، آرامبخش، مقوي كبد و جهاز تنفسي، آشاميدن يك مثقال آن جهت تسريع در زايمان، تسكين آسم و سياه سرفه، ضد سرفه، حساسيت و كرم‌خوردگي دندان

طرز تهيه:

يك قاشق غذاخوري + سه ليوان آب جوش
با شعله غير مستقيم دم بكشد.

9- دمنوش گياهي نعناع

خواص:

لطيف كننده خون، مفرح و مقوي قلب، مسكن ناراحتي‌هاي گوارشي، كمك به هضم غذا، مقوي اعصاب معده، بادشكن، اشتهاآور، دفع صفرا، پاك‌سازي و تقويت كبد و طحال، براي سرماخوردگي و بيماري‌هاي حلق و گلو، ضد نفخ، سكسكه، تهوع، اسهال، دل پيچه، بواسير، دردشكم، تب

طرز تهيه:

يك قاشق غذاخوري + سه ليوان آب جوش
با شعله غير مستقيم دم بكشد.

10- دمنوش گياهي پونه

خواص:

آنتي‌بيوتيك، بادشكن، رقيق‌كننده‌ي خون، ادرارآور، خلط آور، صفرابر، انرژي‌زا، بسيار مفيد براي درد سينه و آزاد كردن اخلاط، تقويت معده، قلب، جهاز هاضمه، ضد شب ادراري، سرفه، حساسيت، نفخ، نقرس، سكسكه، آشفتگي، دل به هم خوردگي، خستگي، مفيد جهت به تاخير انداختن عادات ماهيانه

طرز تهيه:

يك قاشق غذاخوري + دو ليوان آب جوش
با شعله غير مستقيم دم بكشد.

11- دمنوش گياهي شلتوك برنج

خواص:

سرشار از ويتامين هاي ب، تقويت مغز و اعصاب و قلب، ضد يبوست مزمن، جلوگيري از ريزش و سفيد شدن مو

طرز تهيه:

يك قاشق غذا خوري + دو ليوان آب جوش
با شعله مستقيم پنج دقيقه بجوشد سپس با شعله غير مستقيم يك ساعت دم بكشد.
{براي خانم‌ها ممنوع است.}


ادامه مطلب
نوشته شده توسط علي | ۱۵ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۴۹:۵۸ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |